Kapalı yaşam alanlarında karşılaştığımız ve sağlımızı tehdit eden bazı tehlikeler vardır.         Bunlar ; Hayvan tüyleri, ev toz akarları, polenler, bakteriler, sigara dumanı, toz, kötü kokular, fabrika atık gazları, egzoz dumanı, sanayileşmenin ve kentsel dönüşümün ortaya çıkardığı hava kirliliği gibi etkenler çeşitli solunum yolu hastalıklarının ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Tüm bu sebepler göz önüne alındığında sağlıklı bir yaşam için bulunduğumuz ortamda havanın temiz olması hayati önem taşımaktadır.

Vivenso temizlik ve sağlık robotu Aparatsız kullanıldığında çok güçlü bir hava temizleme cihazına dönüşür ve %99,99'luk bir filtreleme oranıyla 1 dakikada 1 metreküp hava içerisinden tüm partikülleri arındırarak bulunduğu ortamdaki havayı saf ve temiz hale getirir. Size doğanın sahip olduğu iyi, temiz ve taze havayı sunar. Tamamen doğal bir parfüm akışı ile hoş bir ambiyans oluşturur.

Vivenso astım ve alerjisi olan insanlara ‘Avrupa Alerji Araştırma Merkezi’ tarafından önerilmektedir

Temiz oda havanız için hava temizleyici


penceredeki kadınTemiz ve her şeyden önce solumak için temiz havanın sağlığımız ve esenliğimiz üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Sanayi, trafik ve diğer emisyon kaynakları her gün havaya tonlarca ince toz üfler. Elbette bu solunan hava, ev tozu, akar dışkısı vb. eklenen yaşam alanlarımıza da sızmaktadır. Kapalı alanlar, yoğun bir kavşakta genellikle dışarıdaki havadan daha fazla kirlidir. Hava temizleyiciler, odadaki havayı temizler ve oturma odasındaki havanın saf ve her şeyden önce taze ve "doğal" olmasını sağlar.

TAZE ve TEMİZ hava en değerli ve önemli gıdamızdır.
Ortalama olarak, insanlar zamanın yüzde 90'ından fazlasını içeride geçiriyor ve bu süre zarfında yaklaşık 10.000 litre havayı içine çekiyor ve veriyor. Vivenso hava temizleyici, doğanın prensibine ve modeline göre çalışır! Doğada, yağmur temiz ve hoş bir hava sağlar, kirleticiler yağmur tarafından havadan yıkanır. vivenso'nun hava temizleyicisi 3 litre su ile çalışır, oda havasını kirleticilerle birlikte emer ve onları suya iter. Suda o zaman bu maddeler gibi. B. Ev tozu, ince toz, polen ve havada uçuşan tüm partiküller hava temizleyicinin kirli su deposunda "yıkanır" ve bağlanır ve taze, temizlenmiş ve oksijenle zenginleştirilmiş soluma havası odaya geri verilir.

Kötü kokuları ve kokuları vivenso'nun hava temizleyicisi ile kolayca yıkayın
Odalardaki koku kaynakları, örn. B. Yemek kokuları ve sigara dumanı iç mekan iklimini bozar! Bu kokular vivenso hava temizleyicide nötralize edilir, bağlanır ve gerekirse oda havasını uçucu yağlarla zenginleştirir.

vivenso'nun hava temizleyicisi, herhangi bir kuru filtre olmadan sadece 3 litre su ile çalışır
Doğa gibi, vivenso hava temizleyicinin de odayı yıkamak veya havayı solumak için yalnızca suya ihtiyacı vardır. vivenso hava temizleyici ile ince toz, ev tozu, kokular ve diğer kirleticilerin %99,998'i suya bağlanır. Vivenso hava temizleyici sadece derin nefes almayı değil aynı zamanda ev işlerini yapmayı da kolaylaştırır. Çünkü oda havasında daha az ev tozu olduğu yerde, mobilyalara ve zeminlere daha az ev tozu yerleşebilir. vivenso hava temizleyici aynı zamanda gerçek bir iş ve zaman tasarrufu sağlar!

Vivenso'nun hava temizleyicisi ile birlikte yelpazemizdeki kokulu yağlarla evinize kişisel bir dokunuş katabilirsiniz. Vivenso hava temizleyiciyi kullandıktan sonra tazeliğin ve saflığın tadını çıkarın ve hissedin. "Alman malı" ucuz hava temizleyici ile HERKES, alerjisi olsun ya da olmasın, sonunda tekrar özgürce nefes alabilir!

Hava Temizliği