Vivenso Mite Temizliği

 Vivenso Türkiye olarak ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen Mite Temizliği hizmetine başlamış bulunmaktayız. Özellikle astım bronşit alerji ve diğer solunum yolu hastalıklarına sebep olan Mite’lar ancak ve ancak güçlü temizlik ve sağlık robotları aracılığı ile temizlenebilmektedir. Bu gerçek, her evde bir temizlik robotunun olma zorunluluğu doğurmakta ancak bu robotlar ciddi maliyetler yaratmaktadır. Bizler dünyanın en büyük temizlik ve sağlık robotu üreticisi olan Vivenso olarak, sadece ürettiğimiz robotları satmak için değil, her evin bu sistemlerle temizlenerek sağlık kalitesinin artması amacıyla Mite Temizlik hizmetini Türkiye’de de başlatmış bulunmaktayız.

Mite Temizliği sadece evinizi koruma altına almayı hedefler. Evinize gelen hijyen uzmanlarımız robotumuzla evinizde ki miteların yaşam alanlarında uygulama yaparlar. Yaşam alanlarınızın büyüklüğüne göre 2-4 saat arasında süren bu uygulamada; özellikle yataklarınız, halılarınız, koltuklarınız, perdeleriniz ve sert yüzeyleriniz derin bir şekilde temizlenir. Sadece Mite bölgelerinde yapılan bu temizlikte, hiçbir şekilde KİMYASAL kullanılmaz. Ayrıca uygulama dahilinde yaşam alanınızın havası özel olarak üretilmiş organik yağlar ile temizlenir. Bu temizlik ile beraber yaşam alanınız için hijyen birimimizde bir kayıt açılır ve sizler için takibi yapılarak, evinizde yaşayan mite’ların; sayıları, üremeleri, tehlike dönemleri ve uygulama geçmişiniz ile ilgili size bilgilendirme yapılır.    

Sıkça sorulan sorular

Mite Temizliği Nedir?

Evinizde yaşayan ve hastalıklara sebebiyet veren tehlikeli canlı organizmaların (Mite) yaşadığı yerlerden temizlenmesi işlemidir.

Mite Temizliği nerelere yapılır?

Mite’ların yaşam alanları en başta uyuduğumuz yataklar olmak üzere; halı, koltuk ve perde gibi kumaş yüzeylerdir. Ayrıca tüm zeminler içinde bu uygulama yapılmaktadır.

Mite Temizliği nasıl yapılır?

Mite’lar sadece özel bir teknoloji ile üretilmiş temizlik ve sağlık robotları ile temizlenebilmektedir. Alman Sağlık Bakanlığı onaylı Vivenso, dünyanın en güçlü temizlik  ve sağlık robotu olarak uygulamalarımızda kullandığımız cihazdır. Robotumuz, 20’ye yakın kullanım aparatı ile tüm kritik kontrol noktalarını detaylı şekilde temizlemektedir.

Mite Temizliği kimler tarafından yapılır?

Bu uygulama Vivenso Türkiye bünyesinde bulunan Aile hekimlerinin yetiştirdiği hijyen uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Bu uzmanların hepsi Vivenso Türkiye ekip üyesidir.

Mite Temizliği ne kadar sürer ?

Uygulama alanının büyüklüğüne göre süre değişmektedir.

1+1 evlerde (1 yatak, 2 halı, 2 perde, koltuk): 2 saat

2+1 evlerde (2 yatak, 3 halı, 3 perde, koltuk): 3 saat

3+1 evlerde (3 yatak, 4 halı, 4 perde, koltuk): 4 saat

4+1 evlerde (4 yatak, 5 halı, 5 perde, koltuk): 5 saat   

 

Mite Temizliği sadece evlerde mi yapılır?

Hayır. Mite’lar sadece evlerde değil tüm yaşam alanlarınızda yaşamakta ve tehlike arz etmektedir. Bu uygulamayı iş yerlerinizde ofislerinizde ve tüm kapalı alanlarda yaptırabilirsiniz. 

 

Mite Temizliğini düzenli alabilir miyim?

Tabi. Mite Temizliğini düzenli aldığınızda sizlere özel teklifler hazırlanır ve hijyen kayıtlarınız açılarak yaşam alanlarınız sürekli kontrol altında tutulur. Ayrıca düzenli yapılan Mite Temizliklerinde size özel fiyat ve ödeme koşulları da sağlanır.   

Mite Temizliği